Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz, h érettségi után 3...

Gáz, h érettségi után 3 suliban is tanultam, de egyikben sem tudtam megszerezni a szakmai bizonyítványt?

Figyelt kérdés
Tanultam idegennyelvű szakközépben, azalatt letettem 2 középfokú nyelvvizsgát, majd egy fősulin,de fél év után otthagytam, és most 1,5 évet egy másik fősulin, egyikben sem szereztem meg a papírt! :'(
2010. jan. 29. 19:27
 1/6 A kérdező kommentje:
A fősulin felsőfokú szakképzésben tanultam. A lehetséges okok azok lehetnek,h nem igazán tudom mi lenne jó nekem. A másik h nem igazán érzem jól magam emberek között, visszahúzódó vagyok nagyon, emiatt volt h sokat hiányoztam,sőt vizsgázni se mentem be...
2010. jan. 29. 19:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Van értelme erőltetni a tanulást? Menj el dolgozni, ha ennyire nem érdekel a suli.
2010. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát az hogy gáz-e neked kell eldönteni, mert sokan nem tanulnak mégis viszik valamire, de mivel a papírok országában élünk, talán kellene egy diploma.

Engem sem oda vettek fel fősulira, ahová akartam menni, de így is elvégeztem, mégsem abban dolgozok. Szóval előtted az élet!

2010. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De szerettem volna tanulni,a nyelvtanulás az ment/megy is! Dolgoztam is suli mellett,volt h amiatt is hiányoztam, éjszakai műszakban is.
2010. jan. 29. 19:44
 5/6 anonim válasza:

Ha a nyelvtanulás megy,én a helyedben az általad tanult 2 nyelvközül kiválasztanám azt amit jobban szeretek...csinálnék egy felsőfokú nyelvvizsgát is,és ezen a pályán gondolkoznék.Esetleg tolmács,különböző utazási irodák nem keveset fizetnek egy jó tolmácsért...és még utazgathatsz is ha úgy van.

Sok sikert bárhogy is lesz.

2010. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én mindig is azon a véleményen voltam,hogy ha tanulok,akkor olyant tanuljak amit szeretek,érdekel,és később talán megyek is vele valamire.

Mivel nem érdekelt semmilyen fősuli...így egy érettségi és egy szakmával a kezemben én is a nyelvtanulással folytattam/folytatom csupán...

2010. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!