Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Manapság kötelező legalább...

Manapság kötelező legalább egy tantártgyból emelt szinten érettségizni?

Figyelt kérdés
Idén fogok érettségizni, és azon a szakon, amit kinéztem (mérnökinfó) csak annyit írnak, hogy matek érettségi + fizika vagy infó. Nem írnak semmit, hogy emeltezni is kellene (vagy csak én nem találom). Ebből kiindulva nem tervezek emeltezni semmiből, de nincs ilyen "szabályzat", hogy egy valamiből kell emelt szinten kell érettségizni?

2014. nov. 23. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
a felvi.hu-n ott a hivatals infó.
2014. nov. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ott is csak ennyi van. Nem találtam semmi konkrétat.
2014. nov. 23. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:

kapsz fél órát, hogy megkeresd. Ha addig nem találod, megmutatom.

Nem bunkóságból, csak akkor leszek gépközelben :)

2014. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ennél nincs konkrétabb. Ott van, 5. oldal.

Informatikai képzési területen kell matek és fizika vagy infó. Mérnökinfón is az általános követelmények érvényesek.

Írja, hogy emelt kell? Nem.

Akkor nem kell.

2014. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szabály, sőt olyan van, hogy te választasz. Csak akkor kell emeltezni, ha a szak követelménye ezt kívánja a felvételihez.
2014. nov. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!