Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakközépiskolában hány...

Szakközépiskolában hány szakmai tanóra hiányzás után kell automatikusan évet ismételni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 11:13
 1/5 A kérdező kommentje:
az kimaradt h úgy hogy mind igazolva van
2014. nov. 26. 11:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy automatikusan évet kell ismételni. 250 óra után osztályozóvizsgát kell tenni. Teljesen mindegy, hogy milyen tanóra. Tantárgyra vetítve pedig 30% fölött.
2014. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én 20%-ot tudtam. bár nem ma végeztem

szakmai tanórából pedig akárhogyis, könnyebben meglehet (mert nálunk egymás után több volt)

2014. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem van egy héten 5 szakmai órám (vagy 4 attól függ melyik hét van) és járok focizni és és mindig kikérővel előbb eljövök és eddig mindig hiányoztam 1 szakmai óráról az ofőm meg folyton azt hajtogatja hogy 20on valamennyi szakmai hiányzás után (igazolt igazolatlan mindegy) automatikus évismétlés.. volt már idén kórházba is meg előtt is csak simán hiányoztam napokat kórház miatt meg a foci.. és hát elég közel lehetek a 20 óra szakmai hiányzáshoz és azért félek..
2014. nov. 26. 21:33
 5/5 A kérdező kommentje:
voltam***
2014. nov. 26. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!