Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eléggé beteges vagyok folyton szedem a gyógyszereket.(C-vitamin stb.) Nincs sok jegyem mivel sokat hiányoztam! A tanárok már mérgesek de én mondom nekik hogy nem tudok mit csinálni ha egyszerűen ilyen gyenge az immunrendszerem. felmerült,hogy évet kell ismételnem de ez elég nagy "butaság" mert még a fél évi bizonyítványt sem kaptunk. aztán az, hogy vizsgáznom kell de még az sem biztos csak sok ember tömi sok dologgal a fejem. Ami ugyancsak szóba került,hogy átmegyek egy másik iskolába. az, hogy hova járok nem lényeges de anyukám azt mondta,hogy ez így nem megy ebbe a suliba. igaz,nagyon nehéz a suli de mégis itt van minden barátom. De kezdem azt hinni,hogy nem tartozok közéjük. volt már sok gyerek az osztályba akikkel ugyan ez volt de nekik a tanárok segítettek. velem meg nem is foglalkoznak! Mit tegyek? menjek el másik suliba?

2014. nov. 27. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A C vitamin messze van a gyógyszertől. Ha állandóan beteg vagy menjetek el immunológus szakorvoshoz.
2014. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom rosszul fogalmaztam! de sajnos anyukámnak nincs semennyi szabad ideje és így nem tudunk elmenni...
2014. nov. 28. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyukád miért kell ahhoz, hogy te orvoshoz tudj menni? Megjegyzem megvan édesanyádról a véleményem, ha a gyermeke egészségére nincs ideje...
2014. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem egyaltalan nem kellene sulit valtanod. Probalj meg egyszer nagyon meggyogyulni es aztan vigyazni magadra. Persze kene egy orvos de oda valoban el tudsz menni egyedul.

Es uutolso ne szidd az edesanyjat, az en szuleimnek sincs idejuk ram, mikor legutobb elszakadt a bokaszalagom es labra se birtam allni akk nem is akartak ertem jonni. Ez nem jelenti azt h nem szeretnek

2014. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! és anyukámnak fontos az egészségem csak nagyon elfoglalt... 3 munkahelye van! egyedül nem mehetek még sehova mert csak 14 éves vagyok!
2014. nov. 29. 11:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!