Ez elég érettségire?

Figyelt kérdés
Most a töri érettségire gondolok főként, meg magyar...vannak fenn az interneten kidolgozott érettségi tételek 100 on felül vannak szerintem...azokat ha jól megtanulom az elég egy írásbelire,hogy jó %ot elérjek? ahogy nézegettem kb minden témát érintenek..:)

2014. nov. 27. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
a könyvedben is ugyanaz van, nem lenne egyszerűbb onnan megtanulni? :)
2014. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem teljesen:) mert a könyv részletesebb valamivel, meg vannak közte források meg minden..aztán egy tétel sokkal átláthatóbb:) és onnan könnyebbnek találom:)
2014. nov. 27. 20:05
 3/5 A kérdező kommentje:
de elég hozz? egyáltalán nem nagyon értem.. ezek közül a tételek közül választanak ki 20 at a szóbeli érettségin, vagy ezek kifejezetten az írásbelire készítenek fel?:)
2014. nov. 27. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Iskolától függ hogy mik a tételek. Lehet, hogy teljesen különbözni fognak attól, amit az interneten találsz.

Amúgy én könyvből+füzetből tanultam, nem is dolgoztam ki a tételeket és simán megírtam 5-ösre. Középszintű nem nehéz.

2014. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát félek tőle igazából, mert mindig 5ös voltam töriből..viszont visszagondolva semmire sem emlékszek.. nemtudnám elmondani a tatárjárást.. vagy a honfoglalást.. idővel elfelejtem őket.. évszámokról ne is beszéljünk.. nem tudom mit cisnáljak:s
2014. nov. 27. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!