Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mekkora kereslet van óvodapeda...

Mekkora kereslet van óvodapedagógusra (óvodában vagy bölcsödében óvónénire, gondozónőre)? Megéri megcsinálni ezt a diplomát? El lehet vele helyezkedni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 4. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Bölcsődében nincsenek óvónők, ott csecsemő- és kisgyermeknevelõ diplomával(vagy OKJ-vel) tudsz elhelyezkedni.

Az ország egyes részein óvodákat, bölcsődéket zárnak be, mert kevés gyermek születik. Budapesten és környékén viszonylag több lehetőség van.

2014. dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos kicsi a kereslet, nagyon nehéz szakmán belül elhelyezkedni, kevés a gyerek, óvodapedagógusokból pedig ehhez mérten túlképzés van.
2014. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, az én gyakorló óvodámba tavaly is három főt kerestek, most is kerestek egyet.


Óvónő ismerősi körben én azt látom, hogy sok óvodában hiány van pedagógusból.

2014. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!