Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen volt a felvilágosító órád?

Milyen volt a felvilágosító órád?

Figyelt kérdés
Ki tartotta?Hanyadikba? Röhögtetek?
2010. jan. 31. 16:34
 1/8 anonim válasza:
71%
Nem volt felvilágosító óránk.
2010. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk tavaly volt,azaz 8.ban.Egy nő jött az ÁNTSZ-től,és tök jó fej volt.Kétszer 2 óra volt,szóval összesen 4 óra,de úgy hogy 2pénteken,meg 2 hétfőn.Az elején még röhögtünk,de utána már nem.Inkább érdekes volt.Sok újat nem tudott mondani,legalábbis számomra:)
2010. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fiúk és lányok együtt???
2010. febr. 1. 15:13
 4/8 anonim ***** válasza:

16:54 vagyok

Persze,hogy együtt,miért is lennék külön?:D

2010. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk 2 védőnő tartotta, de csak a lányoknak.
2010. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ááá... asszem 6.-ban a védőnő...És mi nem nagyon röhögtünk , de a lányok nagyon mosolyogtak...
2010. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

nah, nekünk elég sok volt. :D volt egy 5.-ben, az 45 perc volt, lányok-fiúk külön. és egy pasi tartotta. xD így 11 évesen eléggé röhögtünk, mondjuk meg is lepődtünk, h 5.-ben tartanak ilyet... Oo aztán 6.-ban volt még egy külön menstruációs, azt a védőnő tartotta...és idén 8.-ban volt még egy, azt szintén az a pasi tartotta, aki 5.-ben. jah, meg 6.-ban egészségtanon is volt ilyen téma.

elég sokszor volt ilyen. :D mondjuk, meg is lett az eredménye, sztem elég perverz az évfolyamunk...xD

2010. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hatodikban volt osztályfőnökin, mindenki röhögött, szerintem akkor már mindenki tudta, hogy állanak a dolgok.
2010. szept. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!