Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg nem számíthatja be az...

Tényleg nem számíthatja be az iskola az előző iskolában szerzett jegyeket?

Figyelt kérdés
Érettségizni szeretnék angolból, de esti iskolába járok, itt csak német van. Előtte nappali tagozaton angolom is volt, van 9-10es jegyem. Alapból később csak később jöttem estire, 11évfolyamra. Most azt mondták, nem érettségizhetek idén angolból(végzős vagyok) mert nem tehetek osztályozó vizsgát 4 évből. Mondtam, hogy az előző évek megvannak, csak 11-12 kell, erre az volt a válasz, hogy nem számítanak az előzőek, mert az nem náluk volt, és ezt kimondja a "pedagógiai programjuk". Érdekes, akkor alapból hogy kezdhettem itt 11ben? Tud valaki valamit, hogy is van ez,? Nagyon ideges lettem, nem szeretnék emiatt még egy évet halasztani, így is kiesett sajnos pár. Németből van már érettségim, a továbbtanuláshoz viszont muszáj lenne az angol.

2014. dec. 9. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szabálytalan két okból is. Először is nincs joguk nem beszámítani a bizonyítványban szereplő osztályzatokat, másodszor meg nincs olyan szabály, hogy nem tehetsz 4 évből osztályozóvizsgát (bár ezt ők korlátozhatják belső szabályzatban, szóval lehet ilyen szabályuk, de csak ők találták ki maguknak). Az első az tutira szabályellenes.
2014. dec. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!