Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért vesznek fel annyi,...

Miért vesznek fel annyi, nyámnyila, vézna csenevész cingár fiúkat rendőrnek? Ennyire vicc, a Magyar Rendőrség?

Figyelt kérdés
Manapság,de főleg az elmúlt 2-évben azt látom,hogy egyre több Én szerintem Rendőrnek nem való kölyök arcú,vézna,infantilis kinézetű fiúkat vesznek fel,Rendőrnek. Ha csak néhány ilyen lenne,még azt mondanám,hogy előfordul. De a nemrég állományba helyezett rendőrök,nagyon hát hogy is szólva röhejesek. Ma láttam a Korvin Negyednél 5-kis fiatal Rendőrt...Hát komolyan mondom,nem hittem a szememnek. Mintha egy gyermek városba csöppentem volna. 4-fiú rendőr,és egy lány rendőr. A négy fiú közül,egy szőke,vékony törékeny, srácot láttam,aki vas ággyal is maximum 40-kiló lehetett,és olyan kb 170-centi magas,olyan de olyan kisfiús,és idétlen arccal,hogy szinte sírtam a röhögéstől,amikor megláttam őket. A fiú olyan 20-éves lehetett,de erős jó indulattal is csak 15-nek nézett ki,és valami szörnyű idétlen fejjel. A többi talán egy fokkal volt jobb,és a Rendőrlány,is nagyon kislányos volt. Mondtam is magamba,a közel jövőben már óvodásokat fognak rendőrnek toborozni? :D Hát nem fikázni akarom őket,de szerintem egy termetesebb,és komolyabb,és fiús helyett férfiasabb rendőrnek sokkal nagyobb tekintélye lenne,mint a mostani gyerek rendőröknek. Vagy inkább őket lehetne küldeni,iskola rendőrnek,talán ott még nem nevetnék ki őket. De mi van akkor,ha egy 120-kilós 2-méteres nagydarab ember neki esik egy ilyen kis vékony törékeny rendőr fiúnak? Nem akarok itten menő lenni,de 5-ilyen rendőrrel simán eltudnék bánni. De szerencsére NEM bűnöző vagyok,hanem ápoló. szóval semmi szándékomban nem áll ilyet tenni.

#a Magyar Rendőrség?
2014. dec. 11. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

"De szerencsére NEM bűnöző vagyok,hanem ápoló."


Foglalkozz a magad dolgával! Annyira bírom a fajtádat, hogy az hihetetlen. Láttam már egy-két ilyen "ápolót" mint te, ki van gyúrva szénné van kokszolva, de ha meg kellene emelni a Mari nénit, akkor ott fossa össze magát, mert a gyúrma izmok semmire nem jók. A vége az szokott lenni a dolognak, hogy az ápoló hölgyek oldják meg a gyúrma úr helyett a problémát.

Én nem különösebben kedvelem a rendőröket, de a magadfajta szájhősöket sem, attól, hogy valaki fiatal, vékony és kölyökképű még lehet jó a szakmájában. Űzhet évek óta küzdősportot, lehet jó atlétikában stb. Inkább védjenek meg ilyen rendőrök, mint akiket te láttál, mint a tipikus kigyúrt bunkó izomagyak, akik semmi mást nem tudnak, csak az izmaikkal villogni.

2014. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1997-ben láttál volna,azt hiszem kinéztél volna,mint Rozi,a moziból! Akkor még fiatalabb is voltam,és izmosabb... A 21-éves Nővérkéket emelgettem,és kufircoltam ám rendesen.De a "Nénik" sem maradtak ám ki. :) Akkoriban még nem voltam le %-olva,és amikor átadták a Nyírő Gyula Kórház Pszichiátriai Osztály Új Épületét,tényleg mutogattam magam,az újságírók előtt. Akik a kórszerű modern épületre voltak kíváncsiak,és nem a nagy izmaimra. De Én ott pózoltam,és feszítettem,és mondtam. "Látod,ez izom!" Eltudod képzelni,hogy mennyire népszerű voltam,akkoriban. A Rendőrök (1997-ben) meg elhízott kakaós csiga zabáló böszme barmok voltak (Tisztelet a kivételnek) akik egy 30-év körüli őrjöngő skizofrénnel 5-en is alig bírtak,mire Én bemutattam az izmaimat,a Rendőrök hálásan megköszönték nekem,ahogyan az elme beteget letepertem,és 20-mg Zyprexát nyomtam be neki,muscularisan. És a kórházi cukrászdában meghívtak a hálás Rendőrök egy kávéra,és egy kakaós csigára! Na,ennyit az izmaimról.
2014. dec. 11. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Gratulálok öreg. Ennyit érsz. Egy lerokkant leszázalékolt izomtibi, aki arra veri a mellét, hogy hogyan teperte le a pszichiátriai beteget. :-D

Mostanában úgy tűnik jobban megválogatják a személyzetet a kórházakban, mert a fajtáddal szerencsére még a beteghordók között sem találkoztam.

2014. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10%
A kérdés teljesen jogos. Mert az ilyen rendőrök lejáratják a tekintélyt, vészhelyzetben vagy megfutamodnak vagy indokolatlanul erőszakoskodók lesznek. Pedig egy rendőr tekintélye fontos dolog. Én megkövetelném a minimum magasságot és testsúlyt. De ez csak elmélet. Szerintem a rendőrség olyan rosszul áll jelentkezőkkel, hogy kénytelen a selejtet is felvenni. Meg a rokonokat, meg a spannokat. Mert ez is korrupció.
2014. dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!