Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 18 évesen 7 általánossal hol...

18 évesen 7 általánossal hol tudnám befejezni a 8. -at? Vannak tanfolyamok? Mi a nevük? Valaki, aki hasonló cipőben járt, mit csinált ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Tapasztalatot, véleményt kérnék, mert nem tudom, hova kell ilyenkor fordulni. Trollok kíméljenek, megvolt az okom rá, hogy nem tanultam.
2014. dec. 15. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a munkaügyi központban tudnak ezzel kapcsolatban tájékoztatást adni, vagy pl nálunk kisvárosban a továbbképzések nagy része a városi könyvtárban van úgyhogy talán ott érdemes még érdeklődni, nem hinném hogy itt nagyon kapnál értelmes választ.
2014. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, csak gondoltam minden követ meg kell mozgatni. :) Köszönöm.
2014. dec. 15. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!