Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztatlan tanári képzés...

Osztatlan tanári képzés motivációs levél?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy kezdejem el meg mit kell beleírni. Most mondták, hogy kell metg lesz alkalmassági is. Erről kéne információ.

2014. dec. 20. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A levélbe azt kell beleírni,hogy miért akarsz tanár lenni, mi motivál, hogy képzeled a tanári pályát, mit vársz ettől a munkától, kitérhetsz a fizetésre, személyes élményt is írhatsz, ami a tanári pálya felé sodort. Hova jelentkeztél? Debrecenbe tudom, hogy 1 oldal kell max. Nem vészes az alkalmasági. Lesz nyitott monda. PL. Azért szeretnék tanár lenni, mert.-... Lesz egy szitució. Pl A gyerek agresszív az osztlytársaival. Egyszer rsjtakapod, ahogy zsarolja az osztálytársát. Mit tennél? A levelem már nincs meg, de a felsorolt pontok szerint írtam. Ha leírod, akkor meg tudom mondani, hogy elég-e. A lényeg, hogy igzat írj.
2015. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van-e vlki a rokonságban aki tanár

v. aki példakép -

2015. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért pont olyan szakos szeretnél lenni
2015. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!