Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol, melyik főiskolán/egyeteme...

Hol, melyik főiskolán/egyetemen lehet Kriminológiát, kriminalisztikát, kriminálpszichológiát, esetleg igazságügyi vagy törvényszéki pszichológiát tanulni? (Főleg levelező érdekel. )

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Rendőrtiszti Főiskolán a 'szakirányú továbbképzések' között szerepel a kriminalisztikai szakértő képzés.De én úgy olvastam,hogy ennek a feltétele az az hogy legyen valamilyen diplomád.Arról viszont nem írnak,hogy ennek milyen diplomának kell lennie...Szerintem hívd fel őket és kérdezd meg,az a biztos
2010. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző!Örök hálám a válaszért, én ezt eddig nem vettem észre a Rendőrtiszti honlapján. Végre tudom mit akarok! :D
2010. aug. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kriminalisztikai szakértő, az még mi a búbánatot csinál? :D
2012. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az ELTE-n lehet tanulni.. Kedves harmadik válaszadó: a wikipédián fennt van nézd meg..
2012. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!