Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételizek nemsokára és nem...

Noniii:* kérdése:

Felvételizek nemsokára és nem tudom h melyik suliba menjek. Egyetlen egy iskola van a Leövey Klára amit befogok írna azt is előre. Mondanátok iskolákat amiket szerettek és szerintetek jók? Csak Bp-en legyen. Kb Csepeltől 1 órányira.

Figyelt kérdés
4,6-os átlagom van nagyon erős általánosba járok és olyan gimnáziumba szeretnék menni ahol nem kell meggebedni a tanulástól de ne is legyen laza. Ugyanakkor ne legyen semmitmondó nevű. Ja meg közel legyen de az nem lényeg. Semmi ötletem nincs szóval jöhet hideg meleg.(Bocsi ha kicsit nagy az elvárás)

2014. dec. 23. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia én is most felvételizek (nekem 4.8-as az átlagom,de úgy néz ki félévkor csak matekból leszek 4-es:))és én kb ezeket fogom beírni:Városmajori,Apácza,Madách(ezek erősebbek),Xantus ,Rákóczi(Bp.),és a Kodályt.Ja és én Bp. mellett lakok szóval akárhova vesznek fel koleszos leszek.
2014. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jedlik Ányos Gimi (Csepel)
2014. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy gimi Szigetszentmiklóson is
2014. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!