Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kapható olyan könyv az érettsé...

Kapható olyan könyv az érettségi tantárgyakból, amiben megvan az összes komplett tétel?

Figyelt kérdés
Nem segédletre gondolok,hanem olyan könyvekre, amiben ténylegesen benne van, amit tudni kell. Tudom, hogy a tételkidolgozással sokat lehet tanulni, de nyugodtabb lennék, ha az összes információ egy helyen lenne, és nem 10féle könyvből, meg netről kéne összeszednem az anyagot. Esti tagozatos vagyok, szóval nálunk nincs idő arra, hogy tételeket dolgozzunk ki órákon.
2010. febr. 4. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak. Könyvesboltba bemész, és megmondod, hogy mit akarsz.
2010. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan könyv nincs, amibe benne van az össze töri tétel, a magyar tétel, az info tétel stb. Külön-külön lehet kapni, de közép szinten iskolánként változó a szóbeli tétel.
2010. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen könyv, középszinten, de ott is csak nagyvonalakban van leírva. Plusz minden tanárnál mások a tételek így nem hiszem, hogy neked pont azok kellenének. Minek 10-féle könyvből összeolvasni? Amikor én dolgoztam ki a tételeket, bőven elég volt a törikönyv. (nekem a Száray-féle van)
2010. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!