Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell igazolni a közmunkát?

Hogyan kell igazolni a közmunkát?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan kell igazolni,egy papírra rá kell íratni a mentorral,hogy mikortól meddig dolgoztam ott?A kötelező 50 órára kellene az érettségire.

2014. dec. 31. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Az érettségihez aligha kell közmunkát végeni.
2014. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

#1: el vagy tévedve. Gimnáziumokban pl. kell.

De kérdező, szerintem egyszerűbb, ha ezt az illetékestől kérdezed meg, mert ők többet tudnak, mint itt gyakorin..

2014. dec. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első nincs eltévedve. Nincs közmunka a középsuliban. 50 órás közösségi szolgálat van.
2014. dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy van egy nyomtatvány a közösségi szolgálat igazolásához. Például ilyen:


[link]

2014. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és igen,lehet rosszul írtam,közösségi szolgálat nem közmunka:)
2014. dec. 31. 19:03
 6/8 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy az iskola szerződésben van már a hellyel,és akkor csak oda kell menni a hivatalba,és aláírást kérni?
2014. dec. 31. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Már teljesítetted? Rögtön kellett volna vinni a papírt. Most már nem tudsz mit csinálni, mint felhívod őket, hogy mikor mehetsz be aláíratni.
2014. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt van egy ún. közösségi szolgálati napló (az a neve a papírnak) [link]
2014. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!