Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek iskolát váltsak...

Szerintetek iskolát váltsak most félévkor?

Figyelt kérdés

Most kilencedikes vagyok egy egészségügyi szakközépben. Apa nagyon akarta hogy ide járja ezért sikerült rám erőltetnie, tudom nem kellett volna hagynom. Nem tetszik az egészségügyi szak, adtam neki időt hogy hátha megkedvelem de az érzés nem változott. Az elején kollégista voltam pár hónapig de nem nagyon bírtam. Most azon gondolkodom hogy iskolát váltanék. Eddig kettő dologban gondolkodtam. Az egyik hogy egy sima gimibe mennék át Kecskemétre és ott is koleszos lennék, de ott van legjobb barátnőm és úgy hogy nem vagyok egyedül sokkal könnyebb lenne szerintem.:) Persze nem azért akarok pont oda menni mert ő ott van, azért is de nem ez a fő szempont, tetszik az iskola ahova jár és az ottani környezet is csak kicsit félek hogy ott hogyan tudnék beilleszkedni a suliba és hogyan bírnám a koleszt.

A másik lehetőség hogy ide a környékre jöjjek suliba bár az az iskola ami itt elvileg a "legjobb" azt mondták régi diákok hogy a tanárok sokszor nem adták le az anyagot és nem olyan jó suli mint aminek híresztelik a tanárok.

Nem tudom hogy mi is lenne a helyes döntés :/ Ha tudnátok adni tanácsot akkor azt nagyon megköszönném:)


2015. jan. 2. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válts sulit, az igaz, hogy nem tudod mi akarsz lenni- ez nem is baj- de legalább tudod, hogy mi nem.
2015. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem maradj ott
2015. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj oda, ahova a barátnőd jár (most már megengedné apukád?), fél év után simán be lehet illeszkedni, pár hónap után már nem is fogod érezni, hogy nem velük kezdted. A kollégiumot más is bírja, te is fogod, csak szándék kérdése.
2015. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsóval értek egyet
2015. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!