Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valakinek ingyenes online...

Nufnuf kérdése:

Valakinek ingyenes online egyetemmel kapcsolatban van tapasztalata?

Figyelt kérdés
Tervek, tippek is érdekelnek.

2015. jan. 5. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Például a Gyakorikérdések foglalkozik ilyesmivel, bár néha a tanárok elvesztik a fejüket, és elküldik, aki sok butaságot kérdez… De ugye itt nem nagyon van rendes számonkérés, így nem lehet objektív osztályzatok alapján dönteni, hogy kit küldünk el, hanem muszáj a kérdései alapján…
2015. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, hogy egy teljes egyetemet ingyen el tudj végezni online, olyanról még nem hallottam, de vannak ingyes rövid kurzusok a nagy egyetemeken is, amiket kifejezetten online hirdetnek, abból már csináltam egy párat. Ezek kb 1 tantárgynak felelnek meg, többé-kevésbé, és elég jól össze vannak rakva.

Több ilyen oldal is van, én a Coursera-t használom, érdemes körülnézni, és ha így szerzel alapismereteket egy témában, akkor könnyebben megy majd az igazi egyetem.

2015. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, én is ezt tapasztaltam sajnos.

Van egy - két cikk ami úgy mutatja be a dolgot, mintha alapképzést is lehetne végezni én meg hülyének éreztem magam hogy csak kurzusokat találok. :/

2015. jan. 6. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!