Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Kaposvárról?...

Mi a véleményetek Kaposvárról? Aki ott él, milyen ott élni? Sokan riogatnak rémhírekkel, vagy próbának meg lebeszélni, jogosan?

Figyelt kérdés

Egyetemre mennék oda jövőre.


19 L


2015. jan. 7. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
A városról nem nagyon tudok nyilatkozni, viszont a Kaposvári Egyetem nagyon gyenge.. biztos, hogy oda akarsz menni?
2015. jan. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
40%
Kaposvár nagyon szép.Egy ismim lakik ott dicséri, a világért el nem jönne onnan.
2015. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1# Mit értesz az alatt hogy gyenge egyetem?


2# Köszönöm a válaszod! :)

2015. jan. 7. 11:41
 4/16 anonim ***** válasza:
25%

Kaposvár egy putriból kiépült város.

Az emberek buták, tahók, primitívek.

Nem véletlenül hívják "Sötét Somogynak."

2015. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
63%
4-es, mindent leírtál magadról! Köszönjük a bemutatkozásodat!
2015. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
A színmű nem is olyan gyenge :)
2015. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

4# Ezt hallottam már párszor... de most nem erre vagyok kíváncsi.


Ettől függetlenül egyetemváros, és az egyetem jogelődjei régebbiek mint néhány fővárosi egyetem. Én személy szerint nem hinném, hogy olyan rossz hely lenne, mint aminek néhányan az előítéletei után hangoztatnak. Pont ezért szeretném megismerni a másik oldalt is.

2015. jan. 7. 11:46
 8/16 anonim válasza:
87%

A város tele van cigókkal, de ennyiből Pécs is ugyan az.

Ezt leszámítva nem rossz hely.

Aki "sötét somogynak" hívta, gondolom egy olyan pesti, aki szerint Budapesten kívül minde más hely utolsó szennygödör. Ha nem így van, akkor bocsi, de ez egy furcsa hozzáállás. Az emberek intelligenciáját nem az határozza meg, hogy melyik megyében élnek :)

2015. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Trafó1 ***** válasza:
65%

4-es, gratulálok az intelligencia hányadosodhoz.

Csöndes élhető város, megvan minden amire szükséged lehet az egyetem jól felszeret, a város szép, nagyon kiépült, szórakozási lehetőség is van bőven.

Munkahely az viszont kellene még sok, a fürdő színvonalas, áruház rengeteg, közlekedés jó.

Itt élek 25 éve, nekem bejött.

2015. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Trafó1 ***** válasza:
68%
Az iskolák miatt rengeteg a fiatal.
2015. jan. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!