Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 25-én lesz a pótvizsgám de...

25-én lesz a pótvizsgám de még van 28 oldal amit meg kell tanulnom. Van esélyem??

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
28 oldal az semmi. Oszd el napokra, és ne hagyd magad lemaradni. Az még ugye 6 nap, tehát napi 5 oldalt kell megtanulnod. Ez igazán nem sok... De ha nagyon nem megy, akkor rövidítsd le: emeld ki a fontos dolgokat, a többit meg majd "hozzárizsázod" a vizsgán.
2008. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
esélyed mindig van. ha nem is tanulod meg az egész akkor is van csak kisebb. de mindenféle kép menj el a vizsgára és aztán majd egyből tudni fogod az esélyeidet.
2008. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

28 oldal nevetségesen kevés! (Mi az egyetemen 500-1000 oldalakból szoktunk vizsgázni, és az csak egy vizsga a húszból egy félévben...)

Nyugi, nem kell idegeskedni, szépen olvasd át minden nap legalább kétszer az anyagot, írd ki a lényeget, és a hátralévő napokban próbálj egy kicsit lazítani is: nem jó, ha rágörcsölsz, mert akkor előfordulhat, hogy pont a vizsgán nem fog eszedbe jutni, amit amúgy tudsz!

2008. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
28 oldal az röhejesen kevés. Kb három óra hossza. Gondolom középiskolás vagy, akkor csináld úgy,hogy oszd el napokra és ne maradj le. De ha ez egy darab tantárgyból van, akkor próbáld meg pl ma este elolvasni, és nézd meg holnap, hogy mennyi maradt meg belőle.
2008. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Azért ne túlozzunk már, hogy 500-1000 oldal*20, egy félévben... Maximum annyit kell elolvasnod. :p
2008. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló: tudod, milyen egy növényszervezettan-tankönyv? Nézz bele egy könyvtárban: elejétől a végéig tudni kell. Egy vizsgára a húszból.
2008. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Optimistán, tele önbizalommal menj vizsgázni!!! Az első válaszoló jól mondta: vagy behúzod, amit tudsz, vagy kidumálod, valami lövésed úgyis lesz hozzá, de azért tanulj!!!
2008. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el többször is, emeld ki a lényeges részeket, esetleg készíts hozzá vázlatpontokat.28 oldal tényleg nem annyira sok.Ne görcsölj!Túlleszel rajta!Sok sikert!!!

Ja de azt azért ne csináld, hogy vizsga előtti nap éjfélkor álssz neki...én sajna hajlamos vagyok erre...:s

2008. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen egyetemen vagy, es mennyire nehez aza 28 oldal. en konnyebb anyagot szesszioban egy nap 50et is siman atveszek, de tudok olyat aki a 100at is elerte. 1szor olvasd el figyelmesen az egeszet h legyen 1 atofogo keped, ertsd meg a lenyeget es akkorra jobban fogod latni h mennyi ido kell h rnedesen megtanuld. amugyis tobbszor kell atvenni vmit h ne csak ideiglenesen rogzuljon. sok sikert es mindenkepp probald meg!!!!! ha neki se allsz semmi eselyed sincs, nem igaz??
2008. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!