Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha németet tanulok és azt...

Ha németet tanulok és azt szeretném 9. -ben tovább tanulni akkor mehetek az újpesti Babits gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Mert a honlapon megnéztem és ott az volt írva hogy 2 osztályt indítanak és mindegyikben első nyelv az angol :/. Na én most németet tanulok és szeretnék odamenni , be is telefonáltunk de azt mondták nem indítanak külön németes osztályt . Egyik ismerősöm viszont aki szintén németes oda jelentkezik mert azt mondta hogy lehet oda is menni németeseknek(???). Most akkor vlk világosítson már fel .

8.-os vagyok .



14/L(ovászfiú)



2015. jan. 9. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekes, az ismerősöd jobban tudja, mint az, aki ott dolgozik? Hívd fel az iskolát később még egyszer, és kérdezz rá megint. Ha tényleg nem indul, akkor nincs mit tenni, ez van.
2015. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A honlapra nem volt kíírva de egyik ismerősünk ismerőse ott dolgozik és azt mondta hogy indítanak .
2015. jan. 16. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!