Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmát tanuljak?

Milyen szakmát tanuljak?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon sok minden érdekel. Szerintem több szakmám is lesz ha ez lehetséges, de szeretnék olyan osztályba kerülni ahol sok a csajszi. :P Szerintetek, pl. ha cukrásznak, szakácsnak tanulnék ott több lány lenne vagy ez változó?

És amúgy hány szakmám lehet? Meddig tanulhatok ingyenesen?

14/f


2015. jan. 14. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában 1 olyan szakma van, amit fedez az állam, utána valamennyit fizetni kell már.


Érdekes szempont alapján döntesz, ezt nehogy megbánd később. Csak akkor indulj el ilyen irányok felé, ha érdekel is téged a cukrász, vagy a szakács szakma. Mind a kettő szakon vannak lányok, de azt előre nem lehet megmondani, hogy melyiken lesz több. Nyilván sokkal több lesz itt, mint pl.: informatikán.

2015. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Infón több a lány? ezt nem gondoltam azt hittem hogy ott inkább a fiúk vannak többségben.

Amúgy tényleg sok minden érdekel, és szerintem egy jó szakmával sokkal jobban el lehet helyezkedni mintha lenne három diplomám, és egy csomó helyre azért nem vennének fel mert fullon vannak valahova meg azért nem mert a diploma miatt sokkal több fizetést kéne kapnom.

2015. jan. 14. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Éppen azt írtam, hogy informatikán sokkal kevesebb lány van, mint a cukrász és szakács szakokon!
2015. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A meglátás viszont nem rossz, egy jó szakma manapság már többet ér, mint némelyik diploma!
2015. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!