Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyedül fel lehet készülni...

Egyedül fel lehet készülni egy előrehozott informatika érettségire? (középszint)

Figyelt kérdés

Idén szinte csak szóbelire készülünk, jövőre lenne a gyakorlat, de én előrehozottat akarok tenni.


Access, prezentáció készítés (Powerpoint?), Word, HTML, Excel... kihagytam valamit?

Egyedül a HTML-t tudom elég jól, a többivel csak ritkán találkoztam, szóval szinte nulla ismeret(persze azt tudom, hogy mi mire való :D).


1. Egyedül mennyire nehéz felkészülni?

2. Milyen szinten kell elsajátítani egy-egy témakört?

3. Érettségire felkészítő oktató anyagot hol tudok beszerezni (lehetőleg ingyen)?

4. Képszerkesztés is lesz? Ha igen, akkor Gimpet lehet használni? (elég jól kezelem már)



A tanárommal nem tudtam erről beszélni, mert lebetegedett...


2015. jan. 14. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem nehéz egyedül készülni, csak foglalkozz vele rendszeresen!


Azt hogy milyen szinten kell, az a témaköröktől függ. PP szerintem egyszerű, az Acces, Excel, Word triplára fektess nagyobb hangsúlyt (persze csak ha a HTML megy).


Kezdetben csinálj ECDL gyakorló feladatokat, majd érettségi feladatokat is, alap és középszinten. Ott kibukik mi nem megy, és azokra több időt fordítasz!


Vannak fent gyakorlófeladatok a neten

2015. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Weblapszerkesztésnél milyen programot kell majd használni? Csak Notepad ++ ismerem erre a célra, de ahogy látom van ez a Kompozer is, amivel sokkal könnyebbnek tűnik a dolog... érettségin is ezt kell majd használni?

2015. jan. 18. 16:30
 3/3 anonim válasza:
Az Office csomagban a SharePoint van (de szerintem az alapcsomagban nem szerepel), én azon csináltam tavaly. Mást is választhatsz, érettségi előtt kijelölheted egy listáról, hogy melyik programokat, melyik verzióban szeretnéd használni.
2015. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!