Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hatvani Bajzások! Szerintetek...

Hatvani Bajzások! Szerintetek olyan 60 ponttal fölvesznek engem a Bajzába?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

#iskola #felvételi #Hatvan #remélem fölvesznek
2015. jan. 15. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy milyen szakra akarsz menni. Nem mindegy hogy egy általánosra vagy egy matek fizikára...

Egyébként hol írod a felvételit és milyen szakra akarsz menni? Én is a Bajzába akarok menni.

2015. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na már megírtam a felvételit, olyan 54 pont lesz kb. összesen. Amúgy megjelölöm az összes szakot (kivéve az egészségügyit) és a célom az az emelt angol. És te melyikre akarsz menni?
2015. jan. 17. 18:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Illetve a Bajzában írtam.
2015. jan. 17. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Uh...én is megírtam. Olyan hatvan pontot szerintem összekapartam...a célom a kémia-biosz lenne, de nem hiszem, hogy ennyivel felvesznek:(

Hányas terembe írtad?:)

2015. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15-ös és te?:D
2015. jan. 18. 16:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy, szerintem fölfognak, mert kb. az 50 az olyan átlagos és az már jó, szóval szerintem elég az a 60 pont. :)
2015. jan. 18. 16:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Kemia-bioszos: ha Bereczkit kapod akkor nagyon teperjel neki ;)


Angolra nem nehez bejutni, de imadkozz hogy jo tanart kapj :)


Egyebkent, undorito ami ott megy... de majd meglatjatok ti is sajna :(

2015. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!