Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételihez általános háziorv...

Felvételihez általános háziorvosi igazolás?

Figyelt kérdés

Csatolnom kell az e-felvételin egy általános háziorvosi igazolást. A háziorvosom azt mondta hogy töltsek le a neten egy nyomtatványt mert nem tudja miről van szó. De én úgy tudom hogy azt neki kell megcsinálnia a rendelőben nem nekem kinyomtatni. Vagy neki van igaza?

Én speciel nem találok a neten ilyen formanyomtatványt..



2015. jan. 17. 06:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Rgyáltalán milyen felvételihez?
2015. jan. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
felsőoktatási jelentkezéshez
2015. jan. 17. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:
DE a szak mi? Tanító, tiszt, ápoló, óvónő?
2015. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
gyógytornász
2015. jan. 21. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézelődj a felvin.Szegedre pl ezt írjákG:Az ápolás és betegellátás [gyógytornász] alapképzési szakra a gyógytornász tevékenység jellegéből fakadóan nem ajánlott a jelentkezés azoknak, akiknek valamilyen súlyosabb gerinc, vagy egyéb mozgásszervi - problémái vannak, súlyos látás-és halláscsökkenéssel, illetve a normál kommunikációt befolyásoló beszédhibával rendelkeznek.

Amennyiben a fenti problémák valamelyikével a jelentkező mégis felvételi jelentkezést nyújt be, úgy szakorvosi állásfoglalást kell benyújtani a jelentkezéshez.

2015. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A háziorvosodnak igaza van. A neten valóban van ilyen igazolás, és ez egy elég összetett témájú, elég részletes igazolás. Ezt le kell töltened, majd kitöltetlenül odavinni a háziorvosodhoz. Az alap adataidat is ő fogja kitölteni, végül tanúsítja, hogy nincs eltitkolt betegséged, ami a szakod szempontjából kizáró ok lenne.


Ez itt egy olyan minta dokumentum, amit konkrétan nem tudsz használni, mert ez tanító/óvodapedagógus szakra jelentkezőknek szól, de legalább lesz rálátásod, miféle dokumentumot kell keresned:


[link]

2015. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én úgy tudtam, hogy majd a sulitól küldenek nyomtatványt, azt ki kell töltetni az orvossal és utólag kell csatolni. De lehet iskolánként eltérő.
2015. febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Melyik suli ?
2016. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!