Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült a 2015-ös...

Kinek hogy sikerült a 2015-ös központi írásbeli?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, mivel most rendesen beparáztam, matekban az utolsó kettő feladatot teljesen elrontottam és félek, hogy emiatt a Lovassy László Gimnáziumba kevés lesz. Ezért érdeklődnék, hogy akkor az csak nekem nem ment?!

2015. jan. 17. 17:16
1 2
 1/18 anonim válasza:
én is elrontottam a matekot.Szerintem eddig ez volt a legnehezebb.
2015. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
jaja full szar kevés idő, meg hát fullra nem ilyeneket gyakoroltunk..
2015. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is a Lovassyt jelölöm meg. Matekból csak a tizest nem tudtam, a többi feladat könnyű volt. Hát, ha a matek vagy az infó tagozazot jelölöd meg akkor lehet kevés lesz.
2015. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől félek, de azért bennem van a remény, mivel beszorozzák a pontszámot... Na mindegy, majd úgyis kiderül.
2015. jan. 18. 09:23
 5/18 anonim ***** válasza:
A 40 pont meglesz matekból? Mert 40-től már jónak számít.
2015. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát ez az, fogalmam sincs, nem merek semmire sem hagyatkozni, majd pénteken kiderül. Eléggé padlón vagyok, de ez ellen már nem tudok tenni, és tudom gonosz vagyok, de remélem nem csak én vagyok így ezzel... Mindenesetre a "legrosszabb" az lenne, ha Vetési franciára kerülnék be. Csak azért bánt ez az egész, mert mindenki mondta, hogy oda való vagyok, hogy nagyon jól fog sikerülni, aztán most csalódnak bennem. A nővérem is Lovassy matekra járt, két éve érettségizett és szerintem ő fog a legnagyobbat csalódni bennem. Tehát igazából ez bánt a legjobban.
2015. jan. 18. 13:44
 7/18 anonim ***** válasza:
De lehet alacsonyabbak lesznek a ponthatárok. Attól még, hogy én jobbat írtam nrm azt jelenti, hogy mindenki :) Szóval ne légy szomorú. :)
2015. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem k**va könnyű volt.A tavalyiakhoz képest semmi volt.
2015. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Utolsó melyik iskolákat jelölöd meg? Hány pontod lesz kb?
2015. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Vetési.

Lovassyba lesz kb 166.

2015. jan. 20. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!