Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2015 kozponti felveteli?

2015 kozponti felveteli?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azert irtam most,hogy megkerdezzem,h a nyolcadik osztalyos irasbeli ,szoveges feladataban,amikor a buvarkidasrol volt szo,akkor a hoozza tartozo feladatreszhez( amikor kezjeleket mutogatnak,h capa stb) milyert nem jo a javitokulcs szerint,h messze van a hajo vagy part ? Mert szerintem egyertelmuen azt mutatja a kezjel,nem azt,h minden rendben van:) vagy csak en hiszem azt? Kulonben higy ment nektek? Szerintetek mennyi lesz az orszagos atlag?

2015. jan. 17. 17:26
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:

Hello én is a messze van a hajót írtam,meglepődtem,hogy nem az volt.Nekem a nyelvtan jól ment a matek hát az b 25 pont sajnos.

te neked legalább sikerült ?

2015. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Hata magyar ment,de ez nagyon kiakasztott... Egyertelmuen le van irva es mas van a javutokulcsbaa... Nem tudom kb70-75 kozott lesz,jobbat akartam volna,de hat ennyi sikerult
2015. jan. 17. 18:06
 3/34 A kérdező kommentje:
Omg most latom h ly-vel irtam a miertet :'''''''D
2015. jan. 17. 18:10
 4/34 anonim válasza:

szia én is most írtam és az volt a szövegben hogy ha az ujjaival mutat o betűt az az h messze van a hajó vagy a part és ha a karjával mutat o betűt az az hogy minden rendben :)

nektek kb hány pontos lett a magyar-matek?? :)

2015. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Peldaul,ha minden rendben van , o betut formalunk az ujjunkkal. Ezt szo szerint ideztem a szovegbol:)
2015. jan. 17. 18:34
 6/34 A kérdező kommentje:
Vagy en vagyok a teljesen hulye... De igy van benne a szovegben es a kovetkezo mondatban,pedig az,hogy ha a karunkkal..... Szoval..
2015. jan. 17. 18:35
 7/34 anonim válasza:
1 vagyok én is a szövegből másoltam ki én sem értem
2015. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
18:16os vagyok :) igazad van....tényleg az van benne...egyébként először én is azt írtam hogy messze van a hajó vagy a part...aztán fogalmam sincs miért de átírtam :)
2015. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha nem fogadnak el be lehet menni reklamalni?
2015. jan. 17. 19:09
 10/34 anonim válasza:
Én is azt írtam , hogy messze van a hajó vagy a part... Nem értem ,hogy miért így van a megoldásokba...
2015. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!