Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A bsc szakdolgozatoknak...

A bsc szakdolgozatoknak tényleg csak a bevezetőjét és végén lévő összefoglalóját olvassák el? Máshol is így van?

Figyelt kérdés
Nagyon kiakadtam, amikor a tanár azt mondta, hogy a bevezető és összefoglaló legyen a legjobb, mert úgyis csak azt olvassák el... Akkor minek kell 60 oldalt írni, ha így nem törődnek a többi 50 oldallal? Engem ez mérgesít...

#szakdolgozat #bsc szakdogozat
2015. jan. 19. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ezt mondták. Hiszek is nekik, de én nem bánkódom. :D
2015. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a BME-re járok. Ott úgy megy, hogy a témavezetőd ír egy értékelést a dolgozatról, illetve kiküldi a dolgozatot egy külső bírálónak is. Mindketten (ha lelkiismeretesek) részletesen áttanulmányozzák az egészet, felhívják a figyelmet a hibákra, stb. Amikor a szakdolgozat védésére kerül sor a záróvizsgán, akkor az ottani bizottság tagjai már csak a prezentáció, a bírálat és a témavezetői vélemény alapján fognak érdemjegyet adni. Lehet, hogy belenéznek a szakdolgozatba is, de nem olvassák el az egészet.
2015. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek után meg csodálkoznak, hogy a diákok ejtenek a dologra...es vagy értékelhetetlen rizsát állítanak össze vagy más segítségét veszik igénybe. ..Akkor ne csodálkozzunk. .ha ilyen a hozzáállás...dühítő
2015. jan. 20. 08:42
 4/4 anonim válasza:
A belső konzulens illetve a külső bíráló (nálunk is így van) biztos elolvassa. Én 1-2 oldalnyi értékelést kaptam. :)
2015. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!