Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kiselőadást kell tartanom...

Kiselőadást kell tartanom 15-16 éves diákoknak. Milyen témát érdemes választanom? Mi érdekli leginkább ezt a koroszályt?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy ne legyen túlságosan oktató jellegű, inkább az érdeklődésüket keltse fel. A szex pedig tabu (pedig lenne mit tanulniuk a felelősségről).
2010. febr. 7. 19:35
 1/6 anonim válasza:

éppen a szexet akartam írni

vagy esetleg a nemi betegségekről

ilyen korban a szex a legkedveltebb téma

vagy pedig pályaválasztásról

2010. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pályaválasztást NE!! Minden korombelinek elege van! Végre túl vagyunk a felvételin..


Mondjuk étkezési zavarok, drog..

2010. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem filmekről vagy zenékről kellene. Egészséges életmód, drogok, felvételi szerintem már mindenkinek a könyökén jön ki. :D
2010. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hogyan tovább a jövőben-a mi iskolánkban erre lenne szükség-főleg nekem,aki 14 éves,de végülis érdekel h mit hogyan kell csinálni és mihez kezdjek persze :P
2010. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

emberi kapcsolatok.

érzelmek kimutatása.

érdeklődés.


az ember jellemvonásai.

az álmok.

a valóság.


:)

2010. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, mindenkinek a választ, hasznosak voltak, több ötletet is adtak. Igen, szerintem is a szex lenne a legérdekeltebb téma, de valami okból a tanár homokba dugja a fejét ebből a szempontból..
2010. febr. 8. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!