Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » DE Kossuth Lajos Gyakorló...

DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (? )

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos és kíváncsi vagyok hogy tavaly a matek-töri szakra körülbelül hány pont kellett a bejutáshoz? Illetve hányadik volt a rangsorban az utolsó ember akit felvettek? (Tudom hogy nem ebbe a témakörbe tartozik, de úgy gondoltam ezt sokan nézik így érkezni fog rá válasz)

2015. jan. 20. 17:27
 1/5 anonim válasza:
0%
Menj már innen!
2015. jan. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahova a modik at fognak rakni ott pedig hamarabb kapsz valaszt..

Itt nagyon keves a debreceni...

2015. jan. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első, neked meg mi f*$z bajod van?
2015. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mNoémi válasza:

Attól még, hogy kevés a debreceni, még van. És nem értem miért nem lehet egy normális választ írni. Ilyenkor mindenki izgul főleg, hogy csak áprilisba tudják meg, hogy bekerülte-e vagy sem.

Szia! :)) Én tavaly felvételiztem, de sajnos nem tudom, hogy hányadik helyről vették fel az utolsó embert. Bár ez attól függ, hogy hány ember jelentkezik az adott évben, de SZERINTEM ha az összpontszámod meg lesz 175, akkor tuti biztos, hogy bekerültél.:))

2015. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én 20 pontal bejutottam de első évben megerőszakoltak engem az osztály társaim és szeretjük a friss husit gyere csak
2015. jan. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!