Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi! Művészeti Iskolába...

Felvételi! Művészeti Iskolába mennék . Körülbelül miket kérdeznek majd? A felvételi elbeszélgetésen?

Figyelt kérdés
azt írja hogy művészeti bemutatót kérnek ...Ének-zene vagy rajz és vizuális kultúra ... nos én mindkettőből jó vagyok de ez mit is jelent? rajzolnom kéne nekik valamit ott előttük vagy inkább vigyek magammal régebbi rajzokat ? esetleg tanuljak be egy dalt és adjam elő ? 14/L

2015. jan. 20. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Hívjatok fel az iskolát. Csak az tudja igazán.
2015. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
melyikről van szó?hátha tudok segíteni
2015. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Babits Mihály gimnázium Pécs itt művészetet ápoló osztály van ... nem azt akarom tudni hogy pontosan mit kérnek hanem hogy az ilyen iskolák miket kérhetnek...
2015. jan. 22. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Miket kérhetnek?

Kérhetik, hogy vigyél be rajzot. Itt Budapesten van olyan suli, ahol "alkalmassági vizsga" van, és a lényege az, hogy elviszed a kedvenc eszközeidet (ecsetek, ilyen-olyan különleges festék stb.), és festesz a felügyelőknek valami szépet (lehet, hogy a témát is megadják, nem tudom), amit elbírálnak.

Ének-zenei bemutatón kérhetik, hogy tanulj be egy dalt, és szépen énekeld el. Vagy "demófelvételt" kérhetnek (ergó otthon felveszed, amit énekeltél, és beadod nekik). Vagy alapvető ismeretekből is vizsgáztathatnak (hangközök, alapfokú szolfézs zenéből; alapvető festéstechnikák, általános iskolai művészettörténet rajzból)

Ezeket kérhetik, de mondom, iskolafüggő, szóval lehet, hogy az oldalukon fent van, hogy miket kérnek vagy nem tudom. Remélem segítettem :)

2015. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!