Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt érettséginél díj?

Emelt érettséginél díj?

Figyelt kérdés
Ha újra szeretnék érettségizni valamiből, fizetni kell érte x összeget. Én emelt szinten szeretnék érettségizni németből, viszont abból csak középszintű érettségim van. Ilyen esetben is kell érte fizetni? Vagy csak abban az esetben, ha javítani szeretnék?

2015. jan. 22. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem csak akkor van ingyen a szintemelő érettségi (vagyis ha van már középszintűd, de szeretnél egy emeltet), ha még van tanulói jogviszonyod.

De nem vagyok biztos benne, bocsi.

2015. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már van érettségid, de újra akarsz menni valamelyik tantárgyból akkor fizetős
2015. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az emelt már huszonhatezerbe kerül
2015. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De a kérdésem arra vonatkozik, hogy ha nem újra szeretnék érettségizni, hanem szintemelőt akarok csak. Tehát emelten még nem voltam, csak közép szinten
2015. jan. 22. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben is fizetni kell 26000 Ft-ot, ha már van érettségid. Ezt szintemelőnek hívják, és ugyanúgy díjköteles.
2015. jan. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, szóval látom, a neve megvolt. Ez is az újraérettségizés egyik fajtája.
2015. jan. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. jan. 23. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!