Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez jó téma projektmunkának...

Ez jó téma projektmunkának biológiából? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egészséges életmódról szeretnék projektmunkát készíteni, de mindenhol olvastam, hogy valami problémáról kell írni(pl. cukorbetegség, egyéb megbetegedések stb) És milyen kérdőívet, vizsgálatokat készíthetnék erről?

2015. jan. 27. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó téma. A kérdőívben meg ehhez hasonló kérdések lehetnének:

- Mennyire tartja magát egészségtudatosnak?/Mennyit tesz ön megítélése szerint az egészségéért?

- Dohányzik-e?

- Van-e súlyfeleslege? (Ehhez mondjuk érdemes inkább a testtömeget és a magasságot kérni, majd BMI-t számolni, mert az önbevallás azért elég csalóka)

- Honnan informálódik az egészséggel kapcsolatban?

- Fogyaszt-e alkoholt? Milyen rendszerességgel?

- Sportol-e? Milyen gyakran?

- Mit gondol, min kellene változtatnia?

- Van-e valamilyen egészségtelen életmóddal összefüggő betegsége (cukorbetegség, magasvérnyomás, elhízás, metabolikus szindróma, köszvény stb.)?

2015. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És kb hány embert kérdezzek meg ezekről?:)
2015. jan. 27. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Érettségire kell? Szerintem minimum egy osztályt, de akár egy évfolyamot is lehet, attól függően, hogy mennyi időd és energiád van rá.
2015. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm a választ. Ment a zöld kéz!:)
2015. jan. 27. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!