Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azt a feladatot kaptam, hogy...

Azt a feladatot kaptam, hogy interjút csináljak az iskolámat befejező diákokkal, akik most volontőrködnek. Miket kérdezhetnék tőlük?

Figyelt kérdés
Egészségügyi iskolába járok,általános szakra. Ti milyen kérdéseket raknátok fel nekik?
2015. jan. 27. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Például, hogy használják-e a Gyakorikérdéseket a házi feladatuk megoldásához.
2015. jan. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt tudományos értelemben kérdezed?
2015. jan. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első ez nem házi feladat...hanem az iskolai újságban lesz megjelentetve egy cikk..

Nem kell,hogy tudományos legyen.

2015. jan. 30. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:

> „Első ez nem házi feladat...hanem az iskolai újságban lesz megjelentetve egy cikk..”

Attól még, hogy nem ez a házid, nyugodtan felteheted nekik ezt a kérdést. Egy kérdésre kérdeztél rá, egy lehetséges kérdést írtam. De nem csak a házi feladatukkal kapcsolatban, hanem bármilyen egyéb feladatukkal kapcsolatban is fel lehet tenni egy hasonló kérdést.

2015. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!