Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van egy testnevelés tanárnak...

Van egy testnevelés tanárnak ehez joga? Többi lent

Figyelt kérdés
hogy kötelezzen arra hogy kössem össze a hajam? amikor én ennek nem érzem szükségét ráadásul elég hülyén is nézek igy ki cikinek érzem magam többiek között.és ha nem kötön be egész órán futatt és ha megállok pihenni(hozzá teszem a szívem nincs a toppon,elkezd szúrni ha kicsit megterhelem magam és a levegőt is nehezebben veszem) elkezd ordibálni velem. 15/F

2015. jan. 27. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen mivel sport közben balesetveszélyes lehet a hosszabb haj (pl. belelóg a szemedbe, beakad valahova).
2015. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát az az én bajom, nem az ővé nem? ha meg valami bajom lesz vállaloma felelőséget...
2015. jan. 27. 22:17
 3/7 A kérdező kommentje:
meg annyira nem hosszú, szemembe bele se lóg
2015. jan. 27. 22:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"hát az az én bajom, nem az ővé nem? ha meg valami bajom lesz vállaloma felelőséget..."


Te nem vagy tul okos, ugye.


Igen, joga van hozza. A szuras meg nem a szived miatt van.

2015. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Ez nem így működik kisfiam, hogy te vállalod a felelősséget.

Ha beakad valahova a hajad és történik egy baleset, akkro őt veszik elő és ez az állásába is kerülhet.


Kösd össze a hajad vagy vágasd le.

2015. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Hogy te milyen hisztis kölök vagy. A tanár felelőssége, hogy ne történjen baleset. Ha hülyén nézel ki, miért nem vágatod le a hajad? Nem szíved szúr csak az oldalad, mert rosszul veszed a levegőt. Joga van még ahhoz is, hogy a körmödet levágassa veled, ha hosszú. Szegény tanároknak már semmi joga se lesz, a pujákra rá se szólhat. Fogd össze a hajad, ha nem akarod levágattatni és ne nyafogj.
2015. jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

amúgy milyen hosszú? azt nem írta a kérdező, mert nem biztos, hogy tényleg szükséges :P


amúgy tényleg kösd össze, mert valóban okozhat galibákat... nekem is össze kell, pedig elég tróger fejem van úgy XDD


15/L

2015. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!