Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért hebegek-habogok ha a...

Miért hebegek-habogok ha a tanár felszólít? (A szivem dobog, majd el ájulok:s)

Figyelt kérdés
Komoly kérdés... 19 éves vagyok és ez szörnyű! A tanár rettentő művelt és amikor felszólít a pulzusom az egekben,a hangom elmegy és nagyjából hülyének nézhet. De máskor nincs ilyen. Segítsetek!:) kérlek

2015. jan. 29. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg zavar, hogy a figyelem rád szegeződik és félsz hogy butaságot mondasz?
2015. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé zavaró. Sőt néma csend van az óráin és mikor felszólít a szívverésemet is hallhatják.. mint egy kisiskolás úgy érzem magam:(
2015. jan. 29. 23:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, hogy a szívverésed halhatják az durva lenne azt max te hallod :)

Esetleg látják rajtad hogy elvörösödsz vagy valami, de én is voltam hasonló helyzetben, aztán rájöttem, ha baromságot mondok legfeljebb kinevetnek... és ez van..ha más mond hülyeséget akkor azon én is nevetek nem dől össze a világ :)

2015. jan. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy már óra előtt parázok,remegek,h mikor kell beszélnem és a gyomrom is görcsöl. Ez elég abnormális :(
2015. jan. 29. 23:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az idegesség általában öklendezéssel társul és sokszor tesi előtt kapott el ez a nagyon rossz érzés

A gimnasztikától féltem egy időben, mert volt vele balesetem aztán elmúlt egyszer csak

2015. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!