Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén még lehet informatikából...

Idén még lehet informatikából érettségizni mint természettudományos tantárgy?

Figyelt kérdés
Ez most derült ki nekem hogy valamelyik évtől már nem lehet az infó az ötödik érettségi tárgy. Ofőm azt mondja idén még lehet, más tanártól azt hallottam hogy nem. Így most eléggé meg vagyok lőve, mert nincs egyetlen hiteles forrás sem és 3 hónap alatt nehéz lesz összehozni mondjuk egy föcit...
2015. jan. 31. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Az infó nem természettudományos tárgy. termtud különben sem az érettségihez kell, hanem a vitt pontokhoz. És természetesen lehet ötödik tárgy, valamit nagyon félreértettél.
2015. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez pontosan mit takar? Ha nem kell egyik term.tudományos tantárgy sem, akkor melyiket fogják számítani?
2015. jan. 31. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne, abból érettségizel, amiből akarsz, ha tanultad a középiskolában. Ha véletlenül mégse lennének hajlandók felvinni az info jelentkezésedet az érettségi szoftverbe, akkor nagyon gyorsan jelentsd az ügyet a kormányhivatal oktatási osztályának! Egyébként nem neked kell bizonyítani, hogy lehet, hanem nekük kéne (nem fogják tudni) bizonyítani, hogy nem lehet.

A szakközépben lesz ilyen, hogy kötelező lesz szakmából érettségizni, de az se az idéntől.

2015. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!