Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már jártam egyetemre 3...

Ha már jártam egyetemre 3 hónapig, de ott hagytam, azt kell valamilyen formában a felvin jelezni?

Figyelt kérdés
most is akarok jelentkezni egyetemre

2015. febr. 1. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem a gyakorikérdések.hu a biztos forrás!

Felvi.hu-n biztosan rajta van a hiteles info!

Hidd el, ilyen ügyben, megéri a fáradtságot, hogy a hiteles helyről informálódj!


Egyébként mit értesz azon, hogy ott hagytad?

Nem csinálod és kész? Vagy a kari tanulmányi osztályon kérted a hallgatói jogviszonyod törlését?

Nagyon nem ugyanaz.


Amíg nem szünteted meg a hallgatói jogviszonyod addig hallgató vagy és ha a felvételi jelentkezésnél erről nyilatkozni kell, akkor azt kell beírnod.


Én ugyan már régen felvételiztem, de szerintem van olyan mező is, hogy korábban hány félévig voltál hallgató. Ha volt (és neked volt) megkezdett féléved, arról is nyilatkoznod kell!

Ha a jelentkezési lap kéri!!!


De mondom: én sem vagyok biztos forrás.

2015. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!