Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már tudom, hogy mi lesz a...

Ha már tudom, hogy mi lesz a választott tantárgyam, amiből érettségizek (földrajz), akkor a többi tárgyból (főtantárgyakon kívül) elég, ha átmegyek?

Figyelt kérdés
Földrajz a választott érettségi tantárgyam. Szeretném leszarni a fizikát,kémiát,informatikát,testnevelést,társadalomismeretet és németet,mert ezekből úgy sem fogok érettségizni és a tanulmányi pontjaimnak is a földrajzot viszem. Számítanak-e a továbbtanulásban a felsorolt tantárgyak? Ha nem,akkor nekem elég ezekből a kettes és mivel a félévimben 4-5 voltak ezek a tantárgyak,nem is érdekelnek,az év végéig már nem is akarok velük foglalkozni. Ha egyeseket kapok év végéig a kettes simán meg lesz még ezekből,talán még a hármas is.

2015. febr. 1. 15:32
 1/1 anonim válasza:
Nyugodtan hanyagolhatod oket, en nemetbol es tesibol csinalom ezt. A magatartas szorgalom jegyeket sem viszed, mert ha csak 1eseid vannak ugye ezek is romlanak majd. De az intok sem szamitanak, arra vigyazz hogy ne tanacsoljanak el :D
2015. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!