Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi esélyem...

Szerintetek mennyi esélyem van bejutni ezekkel a pontokkal ezekre a helyekre?

Figyelt kérdés

8. osztályos tanuló vagyok.

A központi magyar 38 a matek pedig 45 pontos lett

Tavaly csak 4 tantárgyból voltam négyes a többi mind ötös lett, és idén félévkor kitűnő lett a bizonyítványom!

Az alábbi helyekre jelentkeztem:

(Kőbányai) Szent László gimnázium biológia-kémia, Petrik Lajos kéttannyelvű vegyész szakközép, Leövey Klára gimnázium természettudomány, (Kőbányai) Szent László gimnázium olasz-magyar, (Kőbányai) Szent László gimnázium matek-angol.

Köszönöm előre is válaszaitokat



2015. febr. 2. 16:16
 1/9 anonim válasza:
A Szent Lászlóba szerintem van esélyed
2015. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ó, az összesbe :) Szép pontszám, gratulálok! Sok sikert a szóbelin!

(amúgy ezekkel a pontokkal még esetleg erősebb sulikba is lenne esélyed :) )

2015. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató szavakat! :)

Remélem tényleg sikerül a szóbeli!

A nehezebb iskolákkal az az egyetlen bajom, hogy vagy nem reál szakos (és hát mit nem mondjak és a humán tantárgyakból iszonyat pocsék vagyok), ahol meg van ami természettudományos tantárggyal foglalkozik, és nehezebb mint a Szent László, ott tényleg vért izzadnék, és őszíntén szólva mikor voltam a nyílt napjukon nagyon megtetszett az épület *-*

És még egyszer köszönöm :)

2015. febr. 2. 18:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Értem, jogos az érvelésed :) Amúgy nekem is tetszett a László épülete, de nekem más suli az álom :) Nem is jelöltem végül, mert messze van...
2015. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
a Leöveybe bentvagy:)
2015. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Petrikben is bent vagy szerintem :)
2015. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!

Hát mondhatnám ezeket biztatásnak is, mert ezeket olvasván hatalmas kő esett le a szívemről! :)

Természetesen ezt nem azt jelenti hogy biztosan benn vagyok, de legalább a remény apró sugara pislákol a szememben, és lehet hogy ez is segít a szóbeliken... már amennyire :D

2015. febr. 16. 20:52
 8/9 anonim válasza:
azta ilyen eredménnyel a fazekasba is mehettél volna
2015. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 salvadordali ***** válasza:
Leöveybe sztem szóbeli mentességgel bent vagy, a Szent Lászlóba is jó esélyed, de ott szép magasak szoktak lenni a szóbeli behivás határok. Szent László jó erős suli, azt írd előre amelyiket a legjobban szeretnéd bármelyikbe esélyes vagy.Fazekasba kevés lenne a természettudományos tagozatra a humán meg gondolom nem játszik
2016. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!