Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolaváltást meglehet oldani...

Iskolaváltást meglehet oldani gyengébből egy erősebb suliba?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Annyit szeretnék kérdezni, hogy hogyan lehetne elintézni az iskolaváltást, egy gyengébből egy erősebbe. Tehát még tavaly felvételiztem és 50 pont lett az írásbeli tudom nem lett olyan óriási, de valami. Tehát emelt biológiára szerettem volna menni,de helyhiány miatt nem vettek fel, tehát ha megindokoltuk volna akkor felvettek volna gimibe, de! megbeszéltük hogy lehet jobb lenne egy szakközép és ide is jöttem. Így félévre viszont észrevettem, hogy elég gyenge a suli... lehet nem a suli sőt biztos a tanárok jók, viszont pl. az osztálytársaim nagyrészt agyhalottak és szinte az egész évfolyam, persze kivételekkel. Tehét félévre észre vettem, hogy ebben az iskolában nem nagyon tudnék fejlődni, ezért gondoltam , hogy valamelyest meglehetne e tenni azokat a lépéseket, hogy átmennyek egy biosz tagozatos gimibe.



2015. febr. 2. 19:35
 1/3 anonim válasza:
Igen, van ilyen lehetőség, mert év közben semmi felvételi nincsen. :)
2015. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem és valami felvételi szóbeli vagy vlamit kell tennem?
2015. febr. 2. 20:01
 3/3 anonim válasza:
Beszéljetek az adott suli igazgatójával!
2015. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!