Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy mindent...

Honnan tudom, hogy mindent jól csináltam az e-felvételin?

Figyelt kérdés

Ki van nyomtatva a hitelesítő lap is, de sehol nem látom azt, hogy a jelentkezés sikeres stb. Tudom, hogy a hitelesítést csak később dolgozzák fel, és utána kapok egy e-mailt arról, de ugye az február 15. után lesz valószínűleg. Így akkor ha ezt ki tudtam már nyomtatni, az azt jelenti, hogy a felvételim 15-én már úgymond végleges? Vagy azt hogy tudom meg?

Bocsi, ha kicsit zavaros, csak már órák óta szenvedek azzal, hogy mindent helyesen írjak be rajta.

Ja, és banki átutalással fizettük be a díjat, viszont még mindig azt írja ki, hogy 9000 Ft tartozásom van. Lehet, hogy ez a baj? Ha a pénz beérkezik az OH számlájára, akkor már véglegesítve lesz?



2015. febr. 3. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem tavaly júniusban írták jóvá a befizetést, addig tartozás volt ott... szóval no para.
2015. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval ha a hitelesìtő lapot ki tudom nyomtatni, akkor a jelentkezésem érvényes?
2015. febr. 7. 05:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól még nem lesz végleges, hogy kinyomtattad, azt el is kell küldeni. De jobb az ügyfélkapu, akkor ez nem kell, és ha már hitelesítetted, utána még módosíthatsz rajta, így viszont, ha feladás után akarsz valamit változtatni, újra kell nyomtatni. De a hitelesítésnek azt hiszem, 23-a a határideje, ha jól emlékszem.


Banki átutalásnál meg egy darabig tartozást fog jelezni, mert idő, míg ellenőrzik az átutalást igazoló papírt. Ennek valószínűleg csak 15-e után állnak neki. Ezért jobb az E-felvételi rendszerén keresztül online, mert akkor azonnal megjelenik náluk a befizetés.


A jelentkezésed feldolgozásáról meg majd később kapsz e-mailt, de a felvi is jelzi, hogy továbbítva feldolgozásra, feldolgozás alatt vagy feldolgozva van. Nekem tavaly ezt valamikor áprilisban küldték meg, pedig már január elején leadtam a jelentkezést, ráadásul ügyfélkapuval hitelesítettem meg a felvi rendszerén utaltam át, így az igazolásokat se kellett ellenőrizniük. Szóval csak türelem.

2015. febr. 8. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!