Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elveszítettem az igazolást...

Ha elveszítettem az igazolást az egyetemi diplomáról, hogy tudom kivenni az eredeti diplomát? Mi a teendő ilyenkor? :S

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. Honnan szeretnéd kivenni a diplomát?
2015. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arra gondol, hogy átvenni a diplomát (mert még csak igazolást kapott, ugyanis a végleges diploma nem készült el).


Kérdező, ne aggódj, szerintem nem lesz szükség az igazolásra átvételkor, max. személyi igazolványra.

2015. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,az igazolásra gondoltam,mivel az eredeti diploma még nem készült el. Van az igazolásról másolatom, de nem tudom mennyit ér,mert nincs hitelesítve és az eredeti igazolás nélkül meg nem fogják hitelesíteni.
2015. febr. 3. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz szükség az igazolásra. Azt nem az egyetem számára állították ki, hiszen ők állítják ki, hanem a munkaadók számára. Egyébként, ha bemész a TO-ra adnak új igazolást, ha még a diplomára várni kell.
2015. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!