Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A motivációs levelet tanári...

A motivációs levelet tanári szakra a felvi.hu-s jelentkezéskor kell csatolni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezen én is elgondolkodtam ma, de úgy tudom, hogy ez később is csatolható/beküldhető, mint pl. egy nyelvvizsga, ami ugye még pótolható. Én most a tanári mester szakra gondolok (te is?). Az ELTE-n múltkor azt mondták nekem, hogy - ha jól emlékszem - április 30-ig kell beküldeni a motviációs levelet. De a fejemet azért nem tenném minderre, ha valaki mást tud, írja meg, mert engem is érdekel!
2015. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet lesznek itt ismerősök >.< 1. Elte TKK-n milyen szakokat jelölsz?:DD
2015. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy én beadom még febr15 előtt a motívációst is, biztos ami biztos. 2. voltam
2015. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magyartanár (némettanár a szakpár). Neked/Nektek? :)
2015. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Angol matek :D szóval kb az egész évfolyamon lesznek ismerősök.:D
2015. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Angol-matek, de érdekes, ezzel a párosításban még senkivel nem találkoztam. :) És az hol lesz, melyik karon? Mert most engem az is megzavar, hogy mi a TKK? Mert ha az a Tanárképző Központ, akkor nem világos, hogy az "én" magyar meg német szakom miért a PKK-n van (az ELTE-n)? Azért nem igazodom még ki egyelőre, mert én most Károlis vagyok, nálunk minden a BTK-n van, az összes tanárszak is (ami mondjuk mind bölcsészterületi szak). Köszi előre is az eligazítást! :)
2015. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*ezzel a párosítással. - bocsi
2015. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*illetve: ebben a párosításban, most csak így jó.

de nem spamelek többet, bocsi :D

2015. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!