Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE IK-ra járók! Meg vagyok...

ELTE IK-ra járók! Meg vagyok elégedve az iskolával? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vagyok megelegédve, mert az egész proginfo a matekről szól és szinte lehetetlen elvégezni..
2015. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt hallottam már máshol is:/ és amúgy emelt szintű matek érettségi kell a felvételhez?
2015. febr. 4. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:
nem kell, de ha egy emelt matekot nem tudsz megírni 80-90%-ra akkor felejtsd el.. :/ 1 félévet jártam ide, elég is volt.. igaz én csak középszinten érettségiztem (84%)
2015. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah értem, hát am elég jó vagyok matekból, és emeltre készülök, csak mindenhonnan mást hallok,hogy kell-e vagy nem.
2015. febr. 4. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy idepofátlankodom. Én is csak közepen fogok érettségizni, remélem bírni fogok a matekot. Igaz nem is ELTÉRe megyek.
2015. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én meg vagyok elégedve, elég jól tanítják a programozást bár tényleg kicsit több a matek a kelleténél. Szerintem meg lehet csinálni. Én közép szintű 4-es matek érettségivel jöttem csak, és szerintem menni fog (még csak most kezdem a második félévem).


Folyamatosan kell tanulni minden órára és akkor meg lehet csinálni.

2015. febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os. Köszi végre egy ilyet is hallani. Mindenhol lefele beszélnek a szakról, ha nem emeltezek. Én is közép szintet fogok írni mondjuk elég esélyes az ötös.
2015. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!