Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Művészettörténészként jobban...

Művészettörténészként jobban el tudnék helyezkedni külföldön, mint itthon?

Figyelt kérdés

Ez az egyetlen dolog, amivel a későbbiekben szívesen foglalkoznék, esetleg régészet, illetve a pszichológia az, ami még szóba jöhet. Tudom, tudom, sokan mndták már nekem is, hogy ezzel nem tudok majd mit kezdeni, de én nem akarok olyat tanulni, amivel utána csak szenvednék.

És szerintem az egyetem pont arra való, hogy kapcsolatokat építsen ki az ember, meg ha nem is külföldön, de akkor itthon maradnék PhD-zni, és akkor taníthatnék mondjuk egyetemen.Szóval én látok benne lehetőséget..


2015. febr. 6. 16:03
 1/1 A kérdező kommentje:
A töri szakra is azt mondják, hogy utána nem tudsz vele mit kezdeni, mégis sokan jelentkeznek oda.
2015. febr. 6. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!