Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mit tud mondani a Debreceni...

Ki mit tud mondani a Debreceni egyetem élelmiszermérnöki szakról? Akármilyen infó jól jön. Illetve kinek mi a véleménye átlagban az élelmiszermérnökiről?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én oda járok! Az első két félévben még 1-2 tárgyatok lesz ami úgy a szakhoz kapcsolódik, szerintem egy kicsit nevetséges amilyen tantárgyaink vannak, más egyetemen lévő élelmiszermérnök szakhoz képest. Van egy mumus tárgy a növényélettan, ez elég sok mindenkit falakba ütköztet illetve a szerves kémia/élelmiszer kémia(ezt még meg is lehetne tanulni)/ kolloid kémia..Igazából a növényélettan amire azt mondom, hogy ott nem csak a diákon múlik, hogy átmegy. Eléggé b*nkó az a 2-3 ember aki ott van, semmi emberiség..Nem alkalmazkodnak a képzéshez ( mert régen 1 évig(2 félév) tanították a növénytan-növényélettant, most meg össze vonták a két tárgyat egybe,egy félévbe és ugyanazt követelik,mint ha egy teljes félévig tanulnád!) A növénytan teljesíthető, a tanárok is jó fejek!

A kémiáknál pedig a tanárok is tök jó fejek,de na..csak kémia :P Le kell ülni és megtanulni.. Más tárgy is megtanulható. Egyébként,ha jó tanuló vagy nagyon,akkor menj a BCE-re!:)

2015. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!