Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok, Tizedik...

16 éves fiú vagyok, Tizedik osztályos! Nemsokára fakultációt kell választanom, Természetgyógyászathoz miből kell érettségiznem?

Figyelt kérdés
Ha egy tárgyat emelt óraszámban tanulok, feltétlenül emelt szinten kell belőle érettségiznem, vagy lehet középszinten is, annak ellenére, hogy emelt szinten tanultam?

2015. febr. 9. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan szinten érettségizel, amilyenen akarsz, ez nem függ az óraszámtól. Természetgyógyász képzés nem hiszem, hogy van a államilag elismert felsőoktatás keretében. Egészségügyi területre nyilván biológia és fizika vagy kémia kell.
2015. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. máj. 4. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!