Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fel merjek venni diákhitelt...

Fel merjek venni diákhitelt egy laptopra?

Figyelt kérdés
Max. 200 ezret vennék fel, most végzek majd. Sajnos behalt a gépem, és szükségem lenne egy újra, nem várhatok addig míg pénzem lesz. Nem tudom mennyi támogatási pénzt kapok majd idén, így lehet hozzá se kéne nyúlnom, emellett 100 ezret majdnem biztos, hogy rögtön vissza is fizetnék. Ilyen feltételekkel ti felvennétek? A hitel szó hallatára is rosszul vagyok, csak most nem nagyon van más lehetőségem, emellett ez egy elég pici összeg.
2015. febr. 10. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Vedd fel, havonta tegyél félre valamennyit, aztán ha tudod, hogy tovább úgysem fogod igénybe venni a diákhitelt, ha egyben van a pénzed, fizesd vissza.
2015. febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Diákmunka már nem jöhet szóba? Én csak akkor vennék fel diákhitelt ha már nincs más lehetőségem. Ha mégis diákhitelt veszel fel, akkor nézz utána rendesen, szeretik fényezni magukat :D
2015. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!