Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell ezt így kitölteni?

Hogyan kell ezt így kitölteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni érettségire, bízonyítványom már van, viszont van 5 tantárgyból érettségim. Egy kötelező hiányzik mert abból fel lettem mentve, és igy, Matekból Történelemből, Angolból Biólgiából És Földrajzból van éretségim. Magyarból most szeretném mégiscsak letenni, sokat tanultam rá. Csak az a kérdésem hogy itt a jelentkezési lapnál jelentkezesilap.ketszintu.hu oldalon ott van a, Vizsgatárgyból érettségi eredménnyel jelentkezem, megvan az 5 tatárgyból beírtam az eredményemet viszont hogy tudom kiválasztani a 6-ikat a Magyar nyelv és irodalmat hogyha csak 5-t lehet? Ennél a pontnál leragadtam. ha valaki tudna segíteni megköszönném.
2015. febr. 10. 15:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!