Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért csúfolják a Corvinust,...

Miért csúfolják a Corvinust, BCE-t Fővám téri szabadidőközpontnak? Tényleg ilyen gyenge ott az oktatás színvonala? Akkor hogyan állhat az első helyen az iskolák rangsorában?

Figyelt kérdés

Bennfentesek véleménye érdekelne, akik leírják saját tapasztalataikat.

Köszönöm.


Annyi tapasztalatom van, hogy korrepetáltam corvinusos diákot közgázból és azt mondta: „ Mi fele ilyen kemény közgázt nem tanulunk, mint Ti”



2015. febr. 13. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen rangsorban áll az első helyen? Mert én ilyenről még nem nagyon hallottam.
2015. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudok konkrét tapasztalattal szolgálni, viszont azt tudom, hogy a legkevesebb vizsgája a Corvinusra járó ismerőseimnek van, amikre néhány óra tanulással fel tudnak készülni, és mire én elkezdek vizsgázni, ők már lógatják a lábukat.
2015. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A diploma rangsorban az első 10-ben mintha láttam volna a corvinust... o.O A bme talán 1 hellyel járt előtte.
2015. febr. 13. 19:40
 4/12 A kérdező kommentje:
A gazdasági területein pedig a hallgatói rang alapján a gt és ktk is 1. Az összesítettben a corvinus 9.
2015. febr. 13. 19:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez most konkrétan az eduline-s rangsor?

Nyilván magas ponthatár kell, hogy bekerüljön az ember, továbbá gazdasági területre ajánlott a több nyelvvizsga, de maga az oktatást nem mondanám színvonalasnak. Én is ugyan azt tapasztalom, mint egy korábbi válaszadó. Megajánlott jegyekkel megcsinálják a tárgyaik egyik felét, a maradékot pedig 1 hét alatt letudják. Én ezt nem mondanám nehéznek.

2015. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen az. Hát akkor ez bele fog férni munka mellett másoddiplomaként :D Asszem akkor a szintet könnyen megugrom ilyen feltételekkel.
2015. febr. 13. 20:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Több Corvinusos gyakornok társam is volt az előző munkahelyemen, ahol én mérnök gyakornok voltam. Heti 35-40 órát simán dolgoztak úgy, hogy mellette 30 kredit fel volt nekik véve, alig kellett bejárniuk, és mindig csak azt mondogatták, hogy "csak az nem tud egyetem mellett dolgozni, aki nem is akar". Soha nem hallottak még laborokról, amikről nem lehet egyet sem hiányozni. Nagyon kis cukik voltak :D
2015. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is mérnökként végeztem 8 éve. Pedig lány vagyok. És pont olyan sulit keresek -a bepunnyadt agytekervényeim felpörgetésére - ahol azért nem kell megszakadni. Mert 40 óránál többet dolgozom egy héten. Akkor ez menni fog. :)
2015. febr. 14. 10:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit kezdesz el tanulni. Menj gazd.mat. elemzőre, pénzügyre (mester) és szerintem nagyon meg fogsz lepődni.


Az egyik korábbi válaszolónak pedig megemlíteném, hogy a kötelező bejárás még nem egyenlő azzal, hogy nehéz/fontos a tananyag.

2015. febr. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én gazdmenre fogok jelentkezni.
2015. febr. 15. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!